
Колодки гальмівні Nissan Rogue, Juke, Qashqai, X-Trail (T31), Infiniti EX, FX, G, Q50 задні (2876.01) ROADHOUSE
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні Nissan Rogue, Juke, Qashqai, X-Trail (T31), Infiniti EX, FX, G, Q50 задні (2876.01) ROADHOUSE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2876.01 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Q50, Tiida, EX, Quest, FX, Murano, Juke, 350Z, Grand Vitara, Teana, Qashqai, Koleos, M45, X-Trail |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 105.5 мм |
| Висота | 38.2 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
- Ціна: 1 049 ₴

