
Колодки гальмівні Nissan Rogue, Juke, Qashqai, X-Trail (T31), Infiniti EX, FX, G, Q50 задні (2876.21) ROADHOUSE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні Nissan Rogue, Juke, Qashqai, X-Trail (T31), Infiniti EX, FX, G, Q50 задні (2876.21) ROADHOUSE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roadhouse |
| Код запчастини | 2876.21 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, EX, Murano, Juke, Teana, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 105.5 мм |
| Висота | 38 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
- Ціна: 1 189 ₴

