
Колодки гальмівні Nissan Rogue, Juke, Qashqai, X-Trail (T31), Infiniti EX, FX, G, Q50 задні (5SP1862) SAMKO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні Nissan Rogue, Juke, Qashqai, X-Trail (T31), Infiniti EX, FX, G, Q50 задні (5SP1862) SAMKO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1862 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Juke, Q50, Koleos, Pulsar, Teana, Qashqai, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, M37, M35, QX50, Q60, Murano, Sentra, X-Trail |
| Висота | 38 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 105.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 110 ₴

