
Колодки гальмівні Kia Sportage, Ceed, Rio, Optima, Hyundai Accent i10, i20, i30, i40 задні (5SP1710) SAMKO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні Kia Sportage, Ceed, Rio, Optima, Hyundai Accent i10, i20, i30, i40 задні (5SP1710) SAMKO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1710 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Toyota, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, XLV, Soul, Elantra, Sportage, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Solaris, Tivoli, Accent, Rio, Tucson, i20, Grandeur, Veloster, Auris, I30, i40 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 99.7 мм |
| Висота | 40.9 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 043 ₴

