
Колодки гальмівні Kia Sportage, Ceed, Rio, Optima, Hyundai Accent i10, i20, i30, i40 задні (5SP1558) SAMKO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні Kia Sportage, Ceed, Rio, Optima, Hyundai Accent i10, i20, i30, i40 задні (5SP1558) SAMKO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1558 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Sonata, Opirus, Soul, Actyon, Tucson, Elantra, Korando |
| Ширина | 99.9 мм |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 086 ₴

